Drodzy Rodzice, Uczniowie – Nasi Darczyńcy!!!!

 

Serdecznie dziękujemy włączenie się w Charytatywną Akcję rodzinną „ Rodzina Bogiem silna”

oraz Akcję „Razem na Święta 2021”DLA KOBIET W CIĄŻY I MATEK Z DZIEĆMI

Z DOMU „U Matusi” w Rabce Zdrój prowadzonego przez nasze Siostry Nazaretanki.

 Podziękowania od Pana Rafała ze Słociny:

 

Drodzy Aniołowie, bardzo dziękuję Wam w imieniu moich kochanych dzieci za piękne prezenty, które tak bardzo ucieszyły moje dzieci i wywołały wielki uśmiech na ich twarzy i ten błysk w oczach. Macie gorące i dobre serca ,którymi umiecie dzielić się z innymi. Życzę wam wielu łask i błogosławieństwa Bożego i serdecznie przytulam. Niedługo niezwykły czas. Życzę również Radosnego przeżywania Bożego Narodzenia i zdrowia w Nowym Roku.

Rafał z Olą i Błażejkiem.

 

Jeszcze raz dziękujemy z całego serca za tak piękne zaangażowanie się w czynienie dobra.

„Dobro powraca”.

 

Dziękujemy za współprace

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas

Anna Słapińska-Pieciak

Jolanta Materna