Drodzy Rodzice już od środy trwała nasza Szkolna Akcja „Nazaretańskie pudełko słodkości dla naszej Rodziny”. Rozpiera nas duma, że mamy tak wiele cudownych Rodziców, którzy włączyli się w taką cudowną inicjatywę, dzięki której wspieramy naszą szkołę. Pieczenie ciast, krojenie, pakowanie…to wszystko wymaga czasu i poświęcenia. Za tak wielki DAR dziękujemy. Każdemu z nas brzmią zapewne słowa z Dziejów Apostolskich „Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu” oraz słowa Jana Pawła II  „Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”. W całą akację włączali się również uczniowie, którzy pełnili dyżury podczas sprzedaży z nauczycielami. Każdy z nas poczuł, że ma swój wkład w NASZ DRUGI DOM, JAKIM JEST SZKOŁA. (zdjęcia)