Wycieczka do Kolorado Odkąd zniesiono wizy na podróże do USA częściej możemy wyjeżdżać do stanu Kolorado springs😜A teraz na poważnie.😀Grupa przedszkolaków w poniedziałkowy poranek i przedpołudnie bawiła się w Centrum zabaw i rozrywki "Kolorado" w Malawie koło Rzeszowa. W iście amerykańskim stylu dzikiego zachodu i lat 50 na którym stylizowany jest budynek "Kolorado" dzieci ćwiczymy swoje umiejętności orientacji w zakręcony labiryncie, wesoło zjeżdżaly na zjeżdżalni, przemierzali zakamarki kanionu kolorado przy użyciu lian i torów przeszkód. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ruchowe gry na interaktywnej podłodze "smartflor". Po wyczerpującej zabawie był czas by zjeść prawdziwą amerykańska Pizzę. Zadowoleni i zmęczeni targami wesoło powróciliśmy do Naszej szkoły. Spełniamy Nasz American dream o świetnej zabawie i rozrywce. Do zobaczenia w USA.