Przygotowania DO Mikołajek tradycyjnie rozpoczęliśmy od wysłania listów do Św. Mikołaja, starsi je napisali młodsi narysował.Ku naszemu zaskoczeniu w naszej sali cyklicznie co kilka dni w tajemniczy sposób zaczęły pojawiać się listy do dzieci i pań przedszkola. Okazało się że to korespondencja od samego Św Mikołaja. Pisał w nich za bacznie nas obserwuje, zapewniał o swojej pamięci, doceniła co w nas dobre i piękne, upomina gdy troszkę rozrabialiśmy. W dniu 6 grudnia odwiedził nas Św Mikołaj.Do naszego przedszkola trafiło mnóstwo zabawek pozwalających nam nie tylko się bawić, ale i rozwijać. Każde dziecko dostali też mamy upominek. W Podziękowaniu za prezenty przygotowaliśmy pierniczki, zaśpiewaliśmy świąteczna piosenkę i wykonaliśmy taniec do piosenki "jingle bells".Kochany Mikołaju obiecujemy być grzeczni i pilnie się uczyć. DO ZOBACZENIA ZA ROK!