6 grudnia w naszej szkole aż roiło się od mikołajkowych czapek, "Rudolfów", aniołów. A to wszystko za sprawą wspomnienia św. Mikołaja, który każdego roku uczy nas dobroci. Aby uczcić tego wspaniałego Świętego do każdej klasy zawitał jego pomocnik i obdarował wszystkich uczniów słodkościami. Najmłodsze klasy świętowały ten dzień w Kinie Helios. W godzinach przedpołudniowych do kina wybrały się także klasy 4,5 i 7. jeszcze inne klasy zorganizowały dla siebie drobny upominek, wspólny poczęstunek.
 Dziękujemy pomocnikom Świętewgo Mikołaja za podtrzymywanie wiary w dobro, chęć dzielenia się dobrym słowem, słodkościami i wspólnie spędzonym czasem.
A w tym dniu - za namową uczniów z samorządu szkolnego - wszyscy wyglądaliśmy "mikołajkowo".
Zobaczcie sami (zdjęcia)!