1 września 2020 r. wraz z Jezusem i Maryją rozpoczęliśmy nowy Rok Szkolny 2020/2021 uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym o godzinie 8.00. Spotkaliśmy się z naszymi Siostrami Nazaretankami, nauczycielami, wychowawcami po długiej przerwie. To był dzień pełen radości. W końcu spotkaliśmy się z kolegami i koleżankami, niektórych nie widzieliśmy od marca...

Święta Rodzino z Nazaretu, św. Maksymilianie Maria Kolbe, bł. Siostry Męczennice z Nowogródka - Wam powierzamy ten rok szkolny. (zdjęcia)

Szanowni Rodzice,

Dostęp do dziennika dla klasy I oraz oddziału przedszkolnego rozpocznie się z dniem 1 września 2020r.

Aby zacząć korzystanie z dziennika elektronicznego należy założyć i aktywować konto.

Instrukcja zakładania konta: https://www.vulcan.edu.pl/strona.php/269_edziennik_dla_rodzicow_instrukcja.html

Aby rozwinąć instrukcję należy kliknąć na "Szczegółowa instrukcja krok po kroku".

W razie problemów proszę o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.