Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej. 22 października 2019r. odbyło się uroczyste Pasowanie klas pierwszych. Z ogromną radością, oficjalnie przyjęliśmy do grona naszych uczniów, 11 pierwszoklasistów.

Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni Jolanty Materny przedstawili program artystyczny, w czasie, którego z ogromnym zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Kulminacyjnym momentem uroczystości było złożenie przez najmłodszych uczniów naszej szkoły Ślubowania, po którym każdy z pierwszaków dostąpił zaszczytu pasowania na ucznia, dokonanego symbolicznym ołówkiem przez Siostrę Dyrektor.

Wszystkie dzieci były bardzo skupione i przejęte, świetnie prezentowały się w galowych strojach. Wzorowo zdały swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyły na zaszczytne miano ucznia Publicznej Szkoły Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie.

Po pasowaniu uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i książeczki oraz słodką niespodziankę. Cała impreza wypadła wspaniale. Na długo zostanie w pamięci dzieci i zaproszonych gości.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM PIERWSZAKOM SUKCESÓW W NAUCE, WYTRWAŁOŚCI W ZDOBYWANIU WIEDZY I SERDECZNIE WITAMY W GRONIE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY! (zdjęcia)