11 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Mieliśmy okazję obejrzeć krótki spektakl pt. "Szkoła jak każda" w wykonaniu uczniów klas starszych. Spektakl demaskuje nauczycieli, odsłania ich prawdziwe oblicze i motywację pracy. Każdy z nich okazał się być posłańcem niebios - Aniołem, dla którego los podopiecznych jest sednem ich pracy. Podejmowanie jakichkolwiek wyrzeczeń, wysiłków, trudów jest ich POWOŁANIEM.

Po zakończonym przedstawieniu wysłuchaliśmy piosenki "Malowała jesień' (Anastazja Rak, Zofia Ceglarz - śpiew, Oliwia Krupa, Nikodem Malak - dzwonki), a także utwór wykonany na oboju przez Arseniusza Czudeca - ucznia klasy 6.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia (zdjęcia)!