12 czerwca 2016 odbył się w naszej szkole PIKNIK RODZINNY. Piknik został zorganizowany przy współudziale Rady Rodziców, pracowników szkoły, ale także sponsorów. Była to wspaniała okazja do wspólnej zabawy, przebywania w gronie rodzinnym. W czasie całej imprezy dopisywała nam piękna pogoda. Wśród piknikowych atrakcji znalazły się: loteria fantowa, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, jazda na koniach, lody. Można też było smacznie zjeść. Zabawę ożywiał śpiew i muzyka zespołu Awista. Wiele dzieci i rodziców włączyło się też w zabawy  prowadzone przez naszego wodzireja(zdjęcia).

 

W trakcie PIKNIKU była razem z nami p. sołtys Grażyna Gołąb, p. radny Kamil Skwirut, ale także swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Świlcza Adam Dziedzic, który ufundował dwie główne nagrody, ale też dla zebranych dzieciaków w czasie Pikniku rozdawał z p. radnym słodkie upominki.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na pikniku, zechcieli z nami wspólnie być i bawić się. Dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc. Naszymi sponsorami byli:

Pan Adam Dziedzic - Wójt Gminy Świlcza                                                                

AGROBUD z  Nosówki

Mar-Car Nosówka

Państwo Dziedzicowie z Nosówki

MARK-BUD z Nosówki

Ośrodek Jeździecki Janiowe Wzgórze  Rzeszów

Park Trampolin Happy Jump Rzeszów

Pan Andrzej Murias

P.P.H.U. Glass-Form z Bzianki