W szkolnym konkursie plastycznym wzięło udział 18 uczniów z naszej szkoły.

Nasi zwycięzcy w kategorii klas I-III:

I miejsce Julia Wróbel
Na drugim miejscu uplasowały się ex aequo Gabriela Pazdan i Zuzanna Kapluk

Na trzecim miejscu uplasowali  się ex aequo Zofia Ceglarz i Jakub Jedziniak

Wyróżnienia: Seweryn Rak, Liliana Pałęcka, Szymon Dziedzic, Helena Łabudzka

Nasi zwycięzcy w kategorii klas I-IV

I miejsce Nikola Molenda

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, pozostali uczniowie – pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.

Przepiękne prace zwycięzców ozdobiły okna naszej szkoły.

Serdecznie gratulujmy wszystkim uczniom za włożony trud i serce przy wykonywaniu witraży oraz ich rodzicom.

Życzymy dalszych sukcesów w Nowym Roku..

mgr Jolanta Materna

1. Milena Gawron

mgr Anna Słapińska-Pięciak (zdjęcia)

17 grudnia 2019r.  27 uczniów z klas 0-III wzięło udział w konkursie recytatorskim pt. „Wiersze pod choinkę”. Jury w składzie : mgr Agnieszka Matuszewska-Szostak, mgr Katarzyna Ozga wyłoniło zwycięzców:

W kategorii klas 0-III:

I miejsce Adrianna Pisarska

II miejsce Nikola i Brajan Kawa

III miejsce Jakub Kowalczyk

Wyróżnienia: Hubert Węglowski, Szymon Hudzik

W kategorii klas II-III:

I miejsce Anastazja Rak

II miejsce Wojciech Wołowiec

III miejsce Mikołaj Pieniążek

Wyróżnienia: Zuzanna Stopa, Emilia Skwirut

Wszyscy zwycięzcy potrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek i szopek bożonarodzeniowych, pozostali uczniowie – pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w konkursie.

Uczniowie zaprezentowali wybrane wiersze o tematyce świątecznej podczas konkursu oraz programu słowno-muzycznego z okazji Świąt Bożego Narodzenia 20.12.2019r. w Domu Strażaka. (ZDJĘCIA)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu
 i życzymy dalszych sukcesów w Nowym Roku 2020

Organizatorzy: Jolanta Materna, Anna Słapińśka-Pięciak

Międzyświetlicowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Lato nam śpiewem umilają, zimą na naszą pomoc czekają – czyli ptaki w każdym miejscu i czasie”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w  Międzyświetlicowym  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Lato nam śpiewem umilają, zimą na naszą pomoc czekają – czyli ptaki w każdym miejscu i czasie” zorganizowanym przez Świetlicę szkolną przy Szkole Podstawowej nr 164 im. Bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie.

WYNIKI KONKURSU :

II m. – Zuzanna Stopa (kl. III,  Rzeszów)

III m. – Ksawery Czudec (kl. II, Rzeszów)

wyr. – Lena Krzych (kl. II, Rzeszów)

wyr. – Helena Łabudzka (kl. I, Rzeszów)

wyr. – Arianna Furman (kl. I,  Rzeszów)

wyr.- Lilianna Połęcka (kl. I, Rzeszów)

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wrażliwości na piękno przyrody, pomysłowości i umiejętności plastyczno- manualnych (zdjęcia).

Rozstrzygnięcie konkursu wewnatrz przedszkolnego "Kółko-krzyzyk". I miejsce Elena Kapluk, 2 Emilka Stopa, 3 miejsce Diana Wiącek.Gratulujemy!

Uczennica klasy 3 Emilia Skwirut zajęła III miejsce w konkursie plastycznym " Na szlaku Turystycznym Rzeszowa" zorganizowanym w ramach zadania publicznego pod nazwą "Rozwijanie pasji turystycznych Rzeszowa". Organizatorami konkursu byli: Międzyszkolny Oddział PTTK w Przeworsku oraz Schronisko Młodzieżowe PTSM "ALKO" w Rzeszowie. 19 października odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu.

Gratulujemy Emilce i życzymy dalszych sukcesów.

4 października w Światowy Dzień Zwierząt oraz Dzień Ekologów został przeprowadzony Wojewódzki Konkurs Wiedzy „Sprzątanie Świata Podkarpacie 2019”
w Sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Koordynatorem konkursu był p. Mirosław Ruszała.

Naszą szkołę reprezentował 3 – osobowy zespół w składzie: Oliwia Cyzio (kl. 7), Liliana Krzanowska (kl. 7), Izabela Wąsik (kl. 7) pod opieką p. Renaty Masłowskiej.

Uczennice pilnie i wytrwale przygotowywały się na konkurs i to się opłaciło ponieważ zajęły PIERWSZE MIEJSCE. Jako nagrodę otrzymały dyplom oraz trzy hulajnogi, które same wybrały.

Konkurs przebiegał w dwóch turach: I tura – pisemny test wiedzy, II tura – zadanie praktyczne polegające na „łowieniu” wędką w postaci patyka i sznurka, różnych odpadów, a następnie ich segregacja.

Uczennice były dopingowane przez kolegów i koleżanki z klasy 7 pod opieką p. Renaty Masłowskiej oraz p. Judyty Wójcik. Uczniowie uczestniczyli również w wykładzie poświęconym sprawom ekologii, a następnie w ramach doradztwa zawodowego sprawdzili kto może pracować w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

Z naszej szkoły uczeń Kamil Świder brał również udział w konkursie, którego koordynatorem był p. Mirosław Ruszała. Konkurs polegał na napisaniu „krótkiej bajki, o tym jak dzieci posprzątały okolicę i co dobrego z tego wynikło”. Kamilowi nie udało się wygrać nagrody ale dziękujemy za jego zaangażowanie i chęć udziału w konkursie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów (zdjęcia)

Pod koniec roku szkolnego zostały rozstrzygnięte dwa konkursy matematyczne. Pierwszy z nich to Matematyczne Preteksty. Uczniowie w pierwszym etapie konkursu razem ze swoimi rodzinami rozkazywali zadania wspólnie i wysyłali do organizatorów. Do finału konkursu dostali się Seweryn Rak, Gabriela Pazdan oraz Nikodem i Jakub Malak. Wyróżnienie wśród nich zdobył Seweryn Rak.
Drugim konkursem był Kangur, który już od wielu lat organizowany jest w naszej szkole i cały czas cieszy się dużą popularnością. Najlepszy wynik w tym roku uzyskała Izabela Wąsik. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do konkursów w przyszłym roku szkolnym.
S. Marta Domagała
Anna Słapińska-Pięciak

Dzieci z klocków Lego w ramach zabawy dowolnej lub w domu budowały własne konstrukcje.

Wyniki Konkursu były następujące:

Dziewczynki:

I miejsce - Ada Pisarska