Miło nam poinformować, że Victoria Rączy, uczennica kl. 4, zdobyła wyróżnienie w VI Międzyszkolnym konkursie "Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki". Gratulujemy!

Serdecznie dziekujemy rodzicom, ktorzy we wspolczesnej epoce gier komputerowych i konsoli razem ze swoimi dziećmi włączyli sie do konkursu na własnoręcznie wykonaną gre planszową. Wykonane gry pozostanä w naszym przedszkoku i poslużą dzieciom do zabawy. Lista laureatów: I miejsce:Milenka Kot, II miejsce Monika Paszkowaska i Oskar Rozanski, III miejsce Franciszek Dudek i Mateusz Celgarz. Serdecznie gratulujemy.

Uczennica kl. 7 - Oliwia Głowik - otrzymała nagrodę w VI edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego "POCZTÓWKA Z RZESZOWA" pod hasłem "Rzeszów miastem kultury, sportu i rekreacji".

Prezentację z podsumowania konkursu i rozdania nagród można obejrzeć tutaj:  https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=oXUUTZyrY2o&feature=emb_logo
Uczenncia klasy 7, Izabela Wąsik, reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ortoraficznym "Mistrz Ortografii", który został zorganizowwany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Rzeszowie.

Nasza szkoła włączyła się do zbiórki „GÓRA GROSZA”, która trwała od 26 listopada 2019 r. do 2 stycznia 2020 r. Organizatorem ogólnopolskiej zbiórki jest Towarzystwo Nasz Dom. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Nasza szkoła zebrała łącznie 318,24 zł, a najwięcej klasa 6, której uczniowie otrzymali dyplom i małą nagrodę. Wszystkim klasom bardzo dziękujemy za włączenie się do akcji. Koordynatorem akcji był Samorząd Uczniowski na czele z p. Renata Masłowską.

Na początku nowego roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczo-Plastycznym "Wartościowe Książki" organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową im. Świętej Rodziny w Gdyni. Ich zadaniem było stworzenie projektu okładki do wybranej powieści Louisa de Wohla. Prace piątoklasistów spodobały się jury i zostały nagrodzone - Rozalia Dąbrowska zajęła II miejsce, natomiast Oliwier Kruczek III. Gratulujemy!
Prace można zobaczyć na stronie gdyńskiej szkoły https://kspgdynia.info/?p=2742

W szkolnym konkursie plastycznym wzięło udział 18 uczniów z naszej szkoły.

Nasi zwycięzcy w kategorii klas I-III:

I miejsce Julia Wróbel
Na drugim miejscu uplasowały się ex aequo Gabriela Pazdan i Zuzanna Kapluk

Na trzecim miejscu uplasowali  się ex aequo Zofia Ceglarz i Jakub Jedziniak

Wyróżnienia: Seweryn Rak, Liliana Pałęcka, Szymon Dziedzic, Helena Łabudzka

Nasi zwycięzcy w kategorii klas I-IV

I miejsce Nikola Molenda

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, pozostali uczniowie – pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.

Przepiękne prace zwycięzców ozdobiły okna naszej szkoły.

Serdecznie gratulujmy wszystkim uczniom za włożony trud i serce przy wykonywaniu witraży oraz ich rodzicom.

Życzymy dalszych sukcesów w Nowym Roku..

mgr Jolanta Materna

1. Milena Gawron

mgr Anna Słapińska-Pięciak (zdjęcia)

17 grudnia 2019r.  27 uczniów z klas 0-III wzięło udział w konkursie recytatorskim pt. „Wiersze pod choinkę”. Jury w składzie : mgr Agnieszka Matuszewska-Szostak, mgr Katarzyna Ozga wyłoniło zwycięzców:

W kategorii klas 0-III:

I miejsce Adrianna Pisarska

II miejsce Nikola i Brajan Kawa

III miejsce Jakub Kowalczyk

Wyróżnienia: Hubert Węglowski, Szymon Hudzik

W kategorii klas II-III:

I miejsce Anastazja Rak

II miejsce Wojciech Wołowiec

III miejsce Mikołaj Pieniążek

Wyróżnienia: Zuzanna Stopa, Emilia Skwirut

Wszyscy zwycięzcy potrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek i szopek bożonarodzeniowych, pozostali uczniowie – pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w konkursie.

Uczniowie zaprezentowali wybrane wiersze o tematyce świątecznej podczas konkursu oraz programu słowno-muzycznego z okazji Świąt Bożego Narodzenia 20.12.2019r. w Domu Strażaka. (ZDJĘCIA)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu
 i życzymy dalszych sukcesów w Nowym Roku 2020

Organizatorzy: Jolanta Materna, Anna Słapińśka-Pięciak