• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
 
Już od rana na korytarzach czuć było świąteczną atmosferę. Chłopcy odprowadzani wzrokiem mam i tatusiów przemykali chyłkiem, ukrywając coś przed ciekawskim spojrzeniem kolegów i koleżanek. Dziewczynki wyglądały jakoś ładniej, promienniej. Niejedna włożyła dziś ulubioną ładną sukienkę czy bluzkę.  Pan Roman witał każdą panią pracującą w szkole piękną czerwoną różą. Po południu okazało się, że to był dopiero początek dobrych chwil. Po lekcjach każda dziewczynka i kobieta wychodziła ze szkoły z uśmiechem na twarzy i upominkiem w ręce. 
 

Serdecznie dziękujemy tym, którzy umilili wszystkim kobietom naszej szkoły - i tym dużym, i małym - dzisiejszy dzień. Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców za "słodko-herbaciany" upominek oraz Mężczyznom - nauczycielom oraz pracownikom szkoły i Chłopcom z każdej klasy za pamięć wyrażoną pięknymi kwiatami i pysznymi słodkościami. Czułyśmy się docenione i było nam bardzo miło. (zdjęcia)