Doczekaliśmy się! :)

W lutym po trudach zdalnego nauczania klasy 1 – 3 powróciły do szkoły. Wiedzieliśmy już wcześniej, że budynek jest w trakcie rozbudowy i modernizacji, ale to, co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

W szkole powstały cztery nowe sale lekcyjne, sala gimnastyczna z szatniami i mniejsza sala do ćwiczeń. Wokół szkoły powstało ogrodzone boisko, 60-metrowa bieżnia, nowy plac zabaw oraz parking.

Fundusze na wyposażenie szkoły w nowoczesny sprzęt i wszelkie udogodnienia usprawniające naukę i rozwój naszych uczniów zadbał Organ Prowadzący Sióstr Nazaretanek.

Teraz czekamy tylko na poluzowanie obostrzeń i związane z tym uroczyste otwarcie połączone z oprawą artystyczną i zaproszeniem władz naszego miasta.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami! Miłego oglądania! (ZDJĘCIA)