Konkurs EKOMODA

W czwartek w naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs Eko-Moda 

Nasi uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i talentem, projektując oraz wykonując niezwykłe stroje z surowców wtórnych 

. Każda praca niosła ważne przesłanie — nie wszystko, co produkuje świat, musi być „jednorazowe”. 
Dzieci swoim zaangażowaniem udowodniły, że troska o naszą planetę
jest w naszych rękach. Stroje były kreatywne, wyjątkowe i zostały zaprezentowane przez uczniów w sposób profesjonalny 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, pomysłowość i zaangażowanie 

Brawo dla naszych młodych ekologów! 
