Wycieczka do Krakowa klasy 6
Dziś klasa 6 przeżyła niesamowitą przygodę w Krakowie! 

![]()
Dla wielu była to pierwsza podróż pociągiem – emocji nie brakowało już od samego początku 
Na Wawelu wzięliśmy udział w lekcji muzealnej i zwiedziliśmy komnaty reprezentacyjne oraz podziwialiśmy słynne arrasy. Było ciekawie, inspirująco i momentami bardzo zaskakująco! 
Nie zabrakło też czasu na integrację i świetną zabawę podczas pobytu w „Pixel Planet” 
To był dzień pełen wrażeń, uśmiechu i nowych doświadczeń – na pewno długo go zapamiętamy! 