Szkolny konkurs Piosenki Religijnej
16 marca w naszej szkole odbył się konkurs piosenki religijnej 
, który dostarczył wielu wzruszeń i niezapomnianych chwil

, który dostarczył wielu wzruszeń i niezapomnianych chwil
W kategorii klas 1–3:
I miejsce zdobyła Maria Opalińska,
II miejsce zajęła Klara Chmiel,
III miejsce zdobyła Aleksandra Szczyrba,
a wyróżnienie otrzymała Pola Skwirut.
W kategorii klas 4–8:
I miejsce zdobyła Ewa Gołaszewska,
II miejsce ex aequo zajęli Alan Snopek oraz Helena Danecka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie
Wasze występy były pełne pasji, zaangażowania i pięknych emocji
Pokazaliście ogromne talenty, które warto rozwijać i pielęgnować 

Dziękujemy również publiczności za wspaniałą atmosferę i gromkie brawa 

, które dodawały odwagi występującym
Dzięki Wam to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe! 