Spotkanie ze strażą miejską
We wtorek odwiedzili nas strażnicy miejscy z Rzeszowa
. Opowiedzieli o swojej pracy, codziennych obowiązkach oraz o tym, za co są odpowiedzialni
. Na zakończenie zaprezentowali nam swoje wyposażenie i akcesoria 
.
Dziękujemy za ciekawą i pouczającą lekcję! 
