Od września 2018 r. do kwietnia 2019 r. nasza szkoła brała udział w Konkursie Ekologicznym „Zbiórka makulatury” organizowanym przez "ATOL" Sp. z o. o. z Rzeszowa.

Łącznie nasza szkoła zebrała 1890 kg makulatury. W akcji wzięli udział uczniowie, rodzice uczniów i pracownicy szkoły. Najwięcej makulatury przyniosła uczennica klasy 6 Liliana Krzanowska - prawie 500 kg. Pozostali uczniowie biorący udział w zbiórce:

Amelia Świder, Krzysztof Dudek, Nikodem Malak, Gabriela Pazdan, Weronika Makuch, Kacper Kalinowski, Paulina Król, Szymon Król, Wiktoria Wajda, Szymon Wajda, Oliwia Głowik, Mikołaj Pieniążek, Izabela Wasik, Emilia Malak, Zuzanna Kapluk, Elena Kapluk.

Podsumowując zbiórkę makulatury uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. Ostateczne rozwiązanie konkursu przez firmę ATOL odbędzie się we wrześniu 2019r.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie (zdjęcia).