Od 11 do 15 lutego 2019 roku w naszej szkole całe grono pedagogiczne zorganizowało wypoczynek dla uczniów z naszej szkoły. Uczniowie mieli okazję miło spędzić czas.

W poniedziałek: dzieci układały puzzle, konstrukcje z klocków Lego; dzieci uczestniczyły w zajęciach z chustą animacyjną Klanza. Ponadto dzieci pomogły w przygotowaniu ciepłego posiłku – ryż z jabłkami.

Uczniowie wzięli udział w quizie  przyrodniczym, grach przyrodniczych oraz uczyli się pielęgnacji roślin.

We wtorek: zajęcia z Ozobotami, Kodowanie na dywanie, zabawy konstrukcyjne z użyciem kubeczków; wykonywanie wycinanek – śnieżynek;  Smaczny posiłek: frytki😊

Środa: Uczniowie udali się z  nauczycielami do kina na film pt. „Mia i biały lew”, po przyjściu zjedli pyszne tosty.

Czwartek: Uczniowie odbył się turniej tenisa stołowego.

Piątek: Uczniowie uczestniczyli w grach interaktywnych, zabawach ruchowych na konsoli Xbox, ponadto zaangażowali się w gry w przysłowia, tworzenie makiety rysunkowej – Miasto, wykonali prace plastyczną pt. ”Łyżwy”.

To był wspaniały czas aktywnego odpoczynku. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie w organizowane zajęcia (zdjęcia).