4 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Zarówno zerówkowicze, jak i najstarsi uczniowie brali udział w konkurencjach prowadzonych przez nauczycieli. Każdy mógł sprawdzić swoje siły w biegu długim, biegu na 100 metrów, skoku w dal, sztafecie, celnym rzucie i robieniu brzuszków na czas. Uczniowie rywalizowali w 3 grupach wiekowych: klasa 0, klasy 1-3 oraz klasy 4-7. W każdej grupie poza zerówką osobno oceniano dziewczynki i chłopców. (zdjęcia)

Wśród zwycięzców znaleźli się: 

kl. 4-7: Miłosz Sroka, Szymok Kaszuba, Szymon Macieląg i Damian Pisarek, a także Wiktoria Sarna, Dominika Twardy i Amelia Świder. 

kl. 1-3: Franciszek Wielgo, Kamil Świder, Franciszek Łabudzki oraz Aleksandra Pyź, Victoria Rączy i Nikola Rodzoń

kl. 0: Jakub Malak, Kinga Stańczuk, Zosia Ceglarz, Emilka Stopa, Milenka Kot, Monika Paszkowska