Po 10 miesicach pracy zakończyliśmy rok szkolny. Tradycyjnie (bo już szósty raz) w czwartek spotkaliśmy się na uroczystej Gali, a w piątek na Mszy Świętej i rozdaniu świadectw.

Galę otworzyła Siostra Dyrektor Renata Weselak, dziękując zgromadzonym Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom za cały rok pracy dydaktyczno-wychowawczej i współpracę. Szczególne podziękowania zostały złożone na ręce s. Weroniki Jurczak i p. Mai Longawy, które kończą pracę w nazej szkole. Uczniowie z każdej klasy przygotowali krótki program słowno-muzyczny. Następnie Siostra Dyrektor wręczyła Listy gratulacyjne dla uczniów z najwyższą średnią oraz Listy dla Rodzicow, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Podziękowania zostały również wręczone na ręce Pana Radnego Kamila Skwiurta oraz osób,które wspomagają działalność szkoły. Na koniec części oficjalnej s. Dyrektor zaprosiła Rodziców, Uczniów, Nauczycieli i zaproszonych uczniów do wspólnej zabawy z dziećmi oraz poczęstunek. Dla dzieci przygotowana była loteria oraz zabawy, tańce i liczne konkursy prowadzone przez wodzireja. Nie zabrakło także rozgrywek sportowych.

W piątek wszysy spotkali się o godzinie 9.00 w kościele na Mszy Świętej, a po niej w szkolnych sala, gdzie każdy uczeń dostał swoje świadectwo. (zdjęcia)

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom życzymy dobrych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!