​​14 czerwca uczniowie naszej szkoły wyruszyli na całodniową wycieczkę do Zatorlandu, wzięło w niej udział aż 40 uczestników z oddziału przedszkolnego i klas I-IV. W Zatorze czekała na nas moc atrakcji. W gęstym lesie ukryty był park dinozaurów, przez który prowadziła ścieżka edukacyjna z mnóstwem ruchomych i wydających dźwięki eksponatów. Kolejnymi niespodziankami były dom do góry nogami i park owadów, a w nim insekty z całego globu. W parku mitologii udaliśmy się w historyczny rejs pomiędzy rzeźbami herosów, towarzyszyły nam mewy śmieszki i szum wody. Największą radość sprawił wszystkim lunapark z karuzelami, dmuchańcami i trampolinami, odpoczęliśmy po wyczerpującej edukacyjnej przygodzie. (zdjęcia)

 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom pełniącym opiekę podczas wycieczki oraz sponsorom, którzy wspomogli finansowo nasz wyjazd:

 

OPGK Rzeszówa

Polplast Rzeszów

Ośrodek Jeździecki

Janiowe Wzgórze

GeoZen Wiesław Cieśla Usługi geodezyjne

FORIZ Ubezpieczenia, p. Izabela Ziobro

ZOO Iguana, p. Wojciech Rybka

Obuwie Dziecięce u Bartka i Marysi, p. Maria Kawa