8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Jak co roku atrakcje dla Pań i Dziewczyn przygotowali chłopcy. Odbył się krótki apel, podczas którego chłopcy z klasy 7 złożyli życzenia, a następnie podarowali wszystkim Dziewczynom małą słodkość - wafelek. Z kolei Panie otrzymały kwiatka w doniczce. Oprócz życzeń i małych podarunków wszyscy obejrzeli prezentację ze zdjęciami z Dziewczynami i Paniami naszej szkoły w roli głównej. Podczas apelu ogłoszone zostały wyniki wyborów najsympatyczniejszej dziewczynki z klas 0-3. Została nią Martyna Bijoś z klasy 3.

Świętowanie miało swoją kontynuację w klasach. Starsi ucziowie wybrali się do kina na film "Cudowny chłopak" i do papugarni, młodsi spędzali miło czas w szkole (zdjęcia - papugarnia dzień kobiet).