20 czerwca cała klasa 0 wyjechała na  długo wyczekiwaną wycieczkę. Podczas pobytu w Rzeszowie dzieci oglądnęły film w 6D pt. ”Big Bunny”- bajka była dostosowana do wieku widzów, którzy zostali wcześniej przygotowani na efekty specjalne w kinie 6D. Największa atrakcją jednak były gry i zabawy w Parku trampolin „Happy Jump”. Dzieci rywalizowały ze sobą  w ulubionych  gra ruchowych tj: berek, zbijak, a także miały okazje nauczyć się podstawowych elementów gimnastycznych, akrobatycznych na trampolinach. Po intensywnych dwóch godzinach ruchu dzieci w mgnieniu oka zjadły pizze dostarczona przez dostawcę pizzerii. Jak dowiedzieliśmy się z wywiadu  w ostatnim tygodniu  szkoły dzieci jako  najmilsze wspomnienie z całego roku szkolnego  wymieniały wycieczkę klasową do Happy Jump(zdjęcia).