1 czerwca odbył się w naszej szkole  Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu. Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in. konkursy sportowe, zabawa przy muzyce, lody oraz słodki poczęstunek. W tym wyjątkowym dniu nie było zajęć, a każda klasa miała zaplanowane konkurencje sportowe w swojej  kategorii wiekowej. Przed zawodami odbyła się rozgrzewka, w której uczniowie mieli okazje wyznać  skrywane uczucia do swoich lubych. Zawody rozpoczął bieg długi dostosowany oczywiście do wieku uczestników. Dzieci w innych konkursach  miały okazję sprawdzić swoją zręczność, zwinność, celność, równowagę, a wszystkie konkurencje zmierzały do zdobycia jak największej liczby punktów. Konkurs wyłonił najlepszych sportowców w szkole. Wiele uczniów wykazało ducha walki. Wyłonieni zwycięzcy w swoich kategoriach otrzymali nagrody. Pogoda w tym dniu była wymarzona i sprzyjała również wzmocnieniu opalenizny przed zbliżającymi się  wakacjami (zdjęcia) … :)