21 czerwca, w niedzielę  Rada Rodziców zorganizowała piknik Rodzinny  z okazji  Dnia Rodziny. Przygotowania  trwały od wczesnych godzin rannych. Ok.  południa  plac  szkolny  wypełnił się po brzegi gośćmi ze szkoły i nie tylko… Podczas zabawy  można było skosztować smacznych wypieków domowych , bigosu i kiełbasek z grilla … Całą imprezę  muzycznie ubogacał  p. Roman Czach ze swoim zespołem. Rozegrany  został  też mecz dzieci na dorosłych, były medale i nagrody. Każdy uczestnik mógł puścić los na loterii i wygrać przeróżne nagrody. Jedną z największych atrakcji dla dzieci była jazda konna.  Dzieci mogły do woli ujeżdżać ok. dziesięciu  koni. Zabawa była udana a każdy mógł  miło spędzić rodzinnie, niedzielne popołudnie.

Dziękujemy Radzie Rodziców i  wszystkim, którzy  włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie  tej imprezy. zdjęcia w galerii