26 czerwiec odbyła się Gala z okazji zakończenia roku szkolnego Rok szkolny dobiega końca. Dzień przed jego zakończeniem w Domu Strażaka odbyła się Gala z okazji zakończenia roku szkolnego. Na Galę przybył p. Wojciech Wdowik, wójt gminy Świlcza, p. Grażyna Gołąb, sołtys Bzianki, bardzo wielu rodziców, babcie i dziadkowie, rodzeństwa oraz oczywiście uczniowie i pracownicy szkoły. W tym roku nasza Gala miała charakter morski, a dźwięk syreny ze statku i mew przypominały nam  o tym w czasie całej uroczystości. W czasie Gali s. Dyrektor wręczyła nagrody uczniom, którzy w tym roku bardzo solidnie pracowali i zasłużyli na szczególną pochwałę. W klasach 1-3 wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni. W klasach 4-6  nagrody otrzymali: Szymon Gargaś – kl. IV Dagmara Gargaś – kl. IV Olga Grzesik – kl. V| Rozalia Stachowicz – kl. V Aneta Szczepanik – kl . V Paweł Mierzwa – kl. V Hubert Zając – klasa VI Adrian Sarna – kl. VI Rodzice wyżej wymienionych uczniów otrzymali szczególne gratulacje. Listy Gratulacyjne wręczał Pan Wójt. W czasie uroczystości pożegnano klasę VI , natomiast klasa Vi zaprezentowała bardzo humorystyczny program  pokazujący możliwości  zmian w naszej szkole. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy a tym roku tworzyli społeczność naszej szkoły za ich wkład w budowanie jej dobrego imienia. zdjęcia w galerii