Nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Moje miasto bez elektrośmieci”. Dzięki zbiórce i zebranym punktom szkoła otrzymała nagrodę „Budowa człowieka- zestaw magnetyczny”. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę elektrośmieci ponieważ dzięki niej szkoła zyskuje punkty, które może wymieniać na ciekawe pomoce dydaktyczne.

Drodzy Rodzice
Zapraszam wszystkie dzieci z naszej szkoły do udziału w konkursie "Matematyczne preteksty".

Jest on inny niż większość dotychczas zainicjowanych i funkcjonujących konkursów matematycznych czy olimpiad, zarówno pod względem stylu i formy, jak i organizacji.  Wszyscy uczestnicy rozwiązują ten sam zestaw zadań. Mają na to kilkadziesiąt dni. Starają się rozwiązać jak najwięcej zadań, a klasyfikacja odbywa się w ramach 13 kategorii wiekowych. Odpowiedzi do I etapu można przesyłać z dowolnego miejsca na świecie, przez Internet. Najmłodsi uczestnicy mogą korzystać ze wsparcia rodziców.

Konkurs jest płatny, ale za sam udział każdy uczeń otrzymuje upominek. Kwotę w wysokości 10 zł należy wpłacać do mnie lub do p. Anny Słapińskiej-Pięciak do dnia 8.01.2019r. Wtedy wpłacimy za wszystkich uczestników razem.

Zwracam się z tą informacją do Rodziców, gdyż zgłoszenia dokonuje się osobiście do 31.01. 2018 r. na stronie internetowej matpret.pl lub bezpośrednio:

WAŻNE!!!
Identyfikator naszej szkoły został wysłane do każdego Rodzica przez dziennik elektroniczny.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU!!!

S. Marta Domagała

Więcej informacji, regulamin i przykładowe zadania można zaleźć na stronie:

„Jak rozumiem tajemnice różańca?”

,,Różaniec – to skarb, który trzeba odkryć" Jan Paweł II

W konkursie szkolnym brało udział ośmioro uczniów.

Zwycięzcy:

Kl. I-III

I miejsce – Victoria Rączy kl. III

II miejsce – Seweryn Rak kl. II

III miejsce – Sara Czudec kl. III

Kl. IV-VIII

I miejsce – Oliwia Cyzio kl. VI

II miejsce – Wiktoria Sarna kl. VI

Dziękujemy również za udział :

Weronice Makuch z kl. III

Krzysztofowi Dudkowi z kl. III

Ricie Węglowskiej z kl. III

Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów (zdjęcia).

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach szkolnych 😊😊😊

Organizatorzy: s. Milena,  Anna Słapińska-Pięciak

Rzeszów 2018r

22 listopada 2018r. Gabriela Gubernat z kl. II odebrała nagrodę główną w  Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie. Uczennica wzięła udział w IV edycji międzyszkolnego konkursu plastycznego  „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA…”- Z biegiem Wisły. Gabriela wybrała Malbork i pięknie go narysowała. Dziękuję serdecznie rodzicom Gabrysi za współpracę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów (zdjęcia).

WYCHOWAWCA KL. II  mgr Anna Słapińska-Pięciak

Uczennice naszej szkoły Malwina Chmiel i Oliwia Cyzio wzięły udział w ogólnopolskim konkursie na grę edukacyjna Moja Polska Niepodległa, w którym zajęły III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział się w konkursie: „Segreguję, bo warto”. Przynosili do szkoły zebrany plastik, który następnie został zabrany przez pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie. 19 listopada odbyło się wręczenie dyplomów i nagród dla wszystkich uczestników konkursu.

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w ogólnopolskim konkursie, którego celem będzie zdobycie certyfikatu: Szkoła młodych patriotów. W ramach konkursu i w związku z 100.rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości ogłaszamy:

OGÓLNOSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ

Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczestnika konkursu jest zaprezentowanie wybranego przez siebie wiersza o tematyce patriotycznej. Konkurs odbędzie się 29 listopada 2018 r.