Pięciu uczniów z klas starszych brało udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej zorganizowanej przez firmę Olimpus. Wprawdzie rywalizacja odbyła się już dawno, bo w listopadzie, ale teraz nadszedł czas wręczenie pamiątkowych dyplomów i pochwalenia uczniów za zaangażowanie.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

W konkursie "Moja świąteczna choinka" wzięło 17 osób z kl. 0-IV. Wszystkie prace były estetyczne i kreatywne. Gratulujemy!

I miejsce zajął: Franciszek Dudek, Julia Szpytma, Patrycja Paździora
II miejsce: Lena Krzych, Szymon Król, Seweryn Rak
III miejsce: Wiktoria Skwirut, Maksym Macieląg, Weronika Makuch
Wyróżnienia: Krzysztof Dudkek, Julia Kłeczek, Mikołaj Pieniążek, Sara Czudec, Zuzanna Wołowiec, Wojciech Wołowiec, Emilia Skwirut, Jeremiasz Czudec (zdjęcia)

Anna Słapińska-Pięciak

21 grudnia został rozstrzygnięty klasowy konkurs na kartę świąteczną.

I miejsce-klasa IV

II miejsce-klasa II oraz klasa VII

Gratulujemy :) (zdjęcia)

Szymon Kaszuba uczeń klasy 7 zajął III miejsce w turnieju JUDO w Międzynarodowym Festiwalu Sportów Walki z okazji Narodowego Świeta Niepodległości.

Gratulujemy!

W piątek 24 listopada dwie uczennice: Faustyna Grzesik z kl. 7 i Emilia Malak z kl. 5 brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskimd pod hasłem "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 11 w Rzeszowie. Zaprezentowanie wiersza było nie lada wyzwaniem, ponieważ dziewczyny musiały stanąć na scenie przed niemałą publicznością, a repertuar - wiersze patriotyczne, wojenne takich autorów jak Krzysztof Kamil Baczyński czy Władysław Broniewki nie należały do najłatwiejszych. Obie poradziły sobie jednak bardzo dobrze, a Faustynka zajęła II miejsce. Gratulujemy (zdjęcia)!

Uczennice naszej szkoły brały udział w X Jubileuszowych Mistrzostwach Rzeszowa w Szachach. Liliana Krzanowska zdobyła tytuł MISTRZYNI RZESZOWA w kategorii do 10 lat (zdjęcie), natomiast Amelia Świder zdobyła tytuł drugiej wicemistrzyni Rzeszowa. Gratulujemy!

Nasza szkoła otrzymała dyplom od firmy ATOL za udział w konkursie "Zbieramy makulaturę-Chronimy lasy". Chociaż w ubiegłym roku szkolnym nie udało nam się zająć wyższego miejsca  to zostaliśmy docenieni za działania proekologiczne.

Firma Atol zachęca nas również do ponownego udziału w konkursie w roku szkolnym 20117/2018, zwłaszcza że zmienił się regulamin i są większe szanse na wygraną.