Nasza szkoła przystąpiła do udziału w ogólnopolskim konkursie, którego celem będzie zdobycie certyfikatu: Szkoła młodych patriotów. W ramach konkursu i w związku z 100.rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości ogłaszamy:

OGÓLNOSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ

Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczestnika konkursu jest zaprezentowanie wybranego przez siebie wiersza o tematyce patriotycznej. Konkurs odbędzie się 29 listopada 2018 r.

Uczennica naszej szkoły Wiktoria Wajda wzięła udział w V Konkursie Historycznym
„Polska …Nasza Niepodległa” w stulecie odzyskania niepodległości 1918-2018 organizowanym przez Zespół Szkół Budowlano – Geodezyjnych im. Stefa Władysława Bryły w Białymstoku. Za udział w konkursie Wiktoria otrzymała dyplom i nagrodę.

Gratulujemy udziału w konkursie i wkładu włożonego w przygotowanie pracy – prezentacji multimedialnej.

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
„Słońce, woda i przygoda”
pod hasłem „REJS Z BIAŁO-CZERWONĄ”

Organizatorzy:
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie
Przedszkole Publiczne Nr 15 w Rzeszowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerskich Drużyn Wodnych w Rzeszowie

Uczniowie naszej szkoły biorący udział w konkursie:

• Emilia Malak klasa 6 – nagroda specjalna ufundowana przez sponsorów
  • Oliwia Cyzio klasa 6
  • Oliwia Głowik klasa 6
  • Izabela Wąsik klasa 6
  • Seweryn Rak klasa 2

Emilia Malak odebrała nagrodę na obchodach XXII Dni Kultury Marynistycznej w Rzeszowie.

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody za przygotowanie pięknych prac.

Gratulujemy (zdjęcia)

Zachęcamy do udziału w konkursie "Segreguję bo warto". W naszej szkole w ramach tego konkursu zbieramy plastik i możemy przynosić go do szkoły w każdy piątek w miesiącu październiku.