Ważne wydarzenia roku szkolnego 2023/2024
4 września | Rozpoczęcie roku szkolnego
Liturgia |
s. Aneta Malak, p. Ewelina Toczek – Dziedzic, p. Piotr Kocur |
7 września | Narodowe czytanie
„ Nad Niemnem” |
p. Justyna Barabasz |
10 – 14 września | Tydzień wychowania Beatyfikacja Rodziny Ulmów | Ks. Roman Gawron
p. Renata Masłowska p. Joanna Nowak |
15 września | ŚWIĘTO PATRONALNE SZKOŁY
4 IX – wspomnienie Błogosławionych Męczennic |
p. Ewelina Toczek – Dziedzic, s. Aneta Malak |
wrzesień | Sprzątanie świata | p. Renata Masłowska |
13 października | Święto Edukacji Narodowej | p. Joanna Nowak, p. Piotr Kocur |
Termin do ustalenia | Pasowanie na przedszkolaka | s. Maksymiliana Jasiewicz,
p. Katarzyna Kiczek |
Termin do ustalenia | Ślubowanie klasy I | p. Anna Słapińska – Pięciak |
10 listopada | Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości | p. Justyna Barabasz,
p. Jolanta Materna |
24 listopada | Wspomnienie Bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza | p. Anna Furtek,
p. Marta Praczyńska |
2 grudnia | Apel adwentowy | p. Agnieszka Matuszewska – Szostak, p. Lucyna Stagraczyńska – Domin |
6 grudnia | Św. Mikołaj | Wychowawcy klas |
22 grudnia | Spotkanie świąteczne
/ dowolna forma/ |
s. Aneta Malak,
p. Anna Furtek |
22 grudnia | Wigilie klasowe | Wychowawcy + rodzice |
22 grudnia | Wigilia pracowników | s. Milena |
Styczeń | Dzień Seniora | p. Anna Słapińska – Pięciak
Nauczyciele klas 1-3 |
Luty | Bal karnawałowy, | p. Joanna Nowak
Nauczyciele klas 1-3 |
Termin do ustalenia przez wychowawców | Dyskoteka | Wychowawcy klas 4-8 |
Termin do ustalenia | Rekolekcje wielkopostne | Ks. Roman Gawron |
27 marca | Apel przed Świętami Wielkanocnymi | p. Marta Praczyńska,
p. Agata Świder, |
22 kwietnia | Dzień Ziemi | p. Renata Masłowska |
Termin do ustalenia | Dzień eksperymentów | p. Łukasz Kuliński |
30 kwietnia | Apel przed Uroczystością 3 maja |
p. Renata Masłowska,p. Agnieszka Kowal |
Termin do ustalenia | Dzień Ojca, Matki i Dziecka
/ piknik rodzinny/ |
p. Klaudia Rak, p. Piotr Kocur + wszyscy Nauczyciele |
20 czerwca | Przegląd talentów | p. Anna Furtek |
Termin do ustalenia | Dzień sportu | p. Rafał Furtek |
19 czerwca | Pożegnanie klasy ósmej | p. Lucyna Stagraczyńska- Domin |
21 czerwca | Zakończenie roku szkolnego | p. Ewelina Toczek – Dziedzic, p. Justyna Barabasz |
Oprawa muzyczna wszystkich uroczystości szkolnych – s. Aneta Malak, p. Ewelina Toczek – Dziedzic, p. Piotr Kocur.
Odpowiedzialni za rozkładanie i składanie sprzętu muzycznego – p. Piotr Kocur, p. Rafał Furtek, p. Łukasz Kuliński.
Obsługa sprzętu muzycznego / podczas nieobecności p. Piotra/ – p. Joanna Nowak,
- Agnieszka Kowal.
Oprawa muzyczna wszystkich uroczystości szkolnych – s. Aneta Malak, p. Ewelina Toczek – Dziedzic, p. Piotr Kocur.