• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

W październiku w naszej szkole odbyła się druga edycja konkursu „Nasz Rodzinny Różaniec”. W konkursie wzięło udział 7 rodzin, w tym dwie rodziny wykonały po dwa różańce. Pomysłowość, dobór materiałów, estetyka, wkład pracy zadziwiał oglądających. Cała społeczność szkoły dokonała swojego wyboru na najciekawszy różaniec. Pierwsze miejsce zdobył największy i najbardziej pracochłonny różaniec z origami modułowego wykonany przez Rodzinę Emilki, Nikodema, Kuby Malak. Rodzina wykonała drugi różaniec z włóczki, który został wyróżniony. Drugie miejsce zdobył „słodki” różaniec z cukierków wykonany przez Rodzinę Izy Wąsik. Na trzecim miejscu znalazły się różańce z filcu i folii aluminowej wykonane przez Rodzinę Krzysia i Frania Dudek i Rodzinę Emilki Skwirut. Rodzina Krzysia i Frania Dudek wykonała również drugi różaniec ze śrubek, który został wyróżniony.  Wyróżnione zostały różańce z żołędzi, rodzynek i popkornu wykonane przez Rodzinę Julii Kłeczek, Rodzinę Zuzi i Emilki Stopa i Rodzinę Gabrysi Pazdan. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy i życzymy szczególnej opieki Matki Bożej Różańcowej (zdjęcia).